Communitatea CrypticCs
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Communitatea CrypticCs


 
AcasaSiteUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
<FryTzY>
Moderator
Moderator
<FryTzY>


Numarul mesajelor : 106
Localizare : Severin
Varsta : 16
De cat timp joci CS : 8 luni
Avertismente :
Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/08/2008

Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Empty
MesajSubiect: Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut   Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut EmptyVin Sept 12, 2008 2:42 am

Am facut acest topic sa vad kt d nebuni sunteti..sh care sunt cele mai tari faze care le-ati facut Very Happy pirat

Am facut multe faze haioase mai ales dupa c trag niste beri cu prietenii...dar una dintre cele mai tari a fost vara asta: km prin august vacanta asta eram la tara prin sat, acolo in sat la noi ii o bunoaca dar ii foarte sperioasa sh noi o speriam d multe ori k la 12 noaptea ies dracii sh fantomele sh dinastea, sh aia pleca intodeauna aksa pana in 12 adik p la 11 juma...intr-o noapte p la 11 m-am facut k mie rau sh le-am zis k plec aksa sh l-am luat p unu cu mn sa ma duca..da noi ne-am bagat printr-o gradina p la 4-5 case pana la casa lu aia..sh m-am dezbracat in pelea goala..mi-am pus pantalonii in cap am luat niste boji in mana (boji fiind niste plante mai mari sh verzi) sh cu boxerii in mana.. sh knd vine aia singura... yo am lasato sa treaca unpic sh am iesit din gradina sh am inceput sa fug sh sa zbier aia knd m-ma vazut a luato la fuga sh zbierash ea:))=)))..la un monentdat ea s uita in spate d mn sh s-a impedicat.. pica in sant p burta sh plangea in sant sh batea cu mainile sh cu picioarele in pamanat ..sh yo tot ma invarteam p langa ea sh zbieram =)))Smile)) acolo in sant era un pod..ea knd la vazut s-a bagat acolo sh a sunato p masa sh a zis cv in genu:"mami hai vino repede sa ma iei k ma urmaresc extraterestrii" knd am auzito ma bufnit un ras=)))Smile))) sh am fugit repede k sa nu ma auda ea sh sa-si dea seama k sunt yo Smile))=)))

Alta faza cu unu..eram 12 intr-o dacie sh toti praff sh soferu...eram 2 in fata 4 in porbagaj sh..sh 6 in spate k nu era bancheta sh stateau unii peste altii..sh iam dus p aia sh dupa ne-am intors..eram yo cu ink unu in fata sh soferu k in spate nu stateam k nu era bancheta sh ala mort d beat...nici nu prea s mai tinea p picioare...knd lua curbele intra p aratura..nu prea numerie drumu sh il mai auzie:"hooo geanina unde t duci" sh "c mha voua va e frica cu mn"..sh kate am mai facut cu dacia aia:))

Ia sa va vad sh p voi c nebunii ati facut :>


Ultima editare efectuata de catre &lt;FryTzY&gt; in Dum Sept 14, 2008 6:29 am, editata de 1 ori
Sus In jos
<FryTzY>
Moderator
Moderator
<FryTzY>


Numarul mesajelor : 106
Localizare : Severin
Varsta : 16
De cat timp joci CS : 8 luni
Avertismente :
Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/08/2008

Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Empty
MesajSubiect: Re: Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut   Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut EmptyDum Sept 14, 2008 6:29 am

hai nu ziceti niciunu nik aici silent ..asa sunteti d cuminti..nati facut niciodata faze dinastea haoiase... Cool
Sus In jos
sNaKe
Nivel 1
Nivel 1
sNaKe


Numarul mesajelor : 153
Localizare : GaLaTi
Varsta : 16
De cat timp joci CS : 1 an
Avertismente :
Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 27/08/2008

Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Empty
MesajSubiect: Re: Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut   Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut EmptyDum Sept 14, 2008 6:32 am

am facut dar nu mai imi amintesc ma mai gandesc...
Sus In jos
allexa16
Nivel 1
Nivel 1
allexa16


Numarul mesajelor : 122
Localizare : petrosani
Varsta : 16
De cat timp joci CS : de 3 ani
Avertismente :
Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Empty
MesajSubiect: Re: Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut   Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut EmptyJoi Sept 18, 2008 4:20 am

sunt cumint si te fac doar din cuvinte....

nu prea fac prostiii.....




papusa tuturor / jucaria nimanui
Sus In jos
nebuNeL
User
User
nebuNeL


Numarul mesajelor : 39
Localizare : suceava
Varsta : 14
Avertismente :
Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 01/09/2008

Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Empty
MesajSubiect: Re: Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut   Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut EmptyVin Sept 19, 2008 4:42 am

Sex la 12 ani:)
Sus In jos
allexa16
Nivel 1
Nivel 1
allexa16


Numarul mesajelor : 122
Localizare : petrosani
Varsta : 16
De cat timp joci CS : de 3 ani
Avertismente :
Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Right_bar_bleue

Data de inscriere : 05/09/2008

Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Empty
MesajSubiect: Re: Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut   Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut EmptyVin Sept 19, 2008 1:23 pm

Smile)Smile) ce vrajala pe nebunel.....



am spart capul la un copil Smile)




papusa tuturor / jucaria nimanui
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Empty
MesajSubiect: Re: Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut   Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut Empty

Sus In jos
 
Cele Mai Nebune Chestii Care Le-ai Facut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cele mai tari bancuri!
» Cele mai frumoase statusuri..!!
» Care este fotbalistul vostru preferat?
» Care este echipa voastra preferata???

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Communitatea CrypticCs :: CrypticCs - Diverse :: Discuti Generale-
Mergi direct la: